Banesë në shitje 129m² në lagjen Arbëria

1,500 € Për Shitje Prishtinë-Arberi-

Banesa gjendet në lagjen Arbëria, kati i 4-të. Banesa me sipërfaqe 129m² ka këtë renditje: 1 dhomë dite me kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, 1WC, depo dhe ballkon. Banesa është në ndërtim e sipër dhe përfundon në fund të vitit. Banesa posedon klimë dhe izolim ekstra në mes të banesave. Banesa shitet me çmim 1500 Euro për m².

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A4170

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
129 0 3 2 4

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Jug,Perëndim

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme