Lokal në shitje 35.57m² në lagjën Mati 1

Cmimi sipas marrëveshjes Për Shitje Prishtinë-Mat 1-

Lokali gjendet në Mati 1, rruga Ukshin Kovaçica. Lokali me sipërfaqe 35.57m² gjendet në katin përdhesë dhe ka një hapësirë pune dhe 1WC. Lokali shitet me çmim 75 000 euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop Used A4223

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
36 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme