Lokal me qira 100m² në lagjen Kodra e Trimave

300 € Për Qira Prishtinë-Vranjevc-

Lokali gjendet në Kodrën e Trimave, në katin e 1-rë. Lokali me sipërfaqe 100m² është në rrugë kryesore dhe i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme. Lokali lëshohet me qira me çmim 300 Euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop Used A4224

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
100 0 0 0

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme