Shtëpi në shitje 229m2 në Veternik

350,000 € Për Shitje Prishtinë-Veternik-Qendres

Shtëpia gjendet në Veternik, e shtrirë në hapësirë prej 2.91 ari. Shtëpia me sipërfaqe 229m2 ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 4 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 ballkona, 1 hapësirë utiliti, 1 garazhë si dhe vendparking para shtëpisë. Shtëpia ka pozitë më unike se shtëpitë e tjera në atë lagje. Shtëpia posedon dokumentacion të rregullt dhe shitet në cmim prej 350,000 euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House New A4225

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
291 0 4 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Pelet,Dru
  • Garazh: 1

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme