Shtepi ne shitje 114m2 ne lagjen Taslixhe

240,000 € Per Shitje Prishtinë-Taslixhe-Rr. Abdyl Ramaj

Shtepia gjendet ne lagjen Taslixhe, dhe ka 2 kate. Shtepia e shtrire ne 4.2 ari toke ka kete renditje: 2 dhoma dite, 2 kuzhina, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 depo, 1 podrum, 1 ballkon dhe 1 garazhe. Shtepia shitet me cmim 240,000 Euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A2216

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
114 0 3 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Dru
  • Orientimi: Jug,Veri
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme