Lokal në shitje 180m2 në lagjen Arberia - ARTIS COMPLEX

360,000 € Per Shitje Prishtinë-Arberi-Ahmet Krasniqi

Lokali gjendet në rrugen Ahmet Krasniqi, në lagjen Arbëria. Lokali ndodhet në objektin afarist-banesor “Artis Complex” në perdhese. Objekti afarist-banesor “Artis Complex” është duke u ndërtuar nga kompania “Arti Group” me cilësi të lartë ndërtimi dhe arkitekturë moderne. Lokali ka pamje nga Lindja, me pamje shume te bukur nga qyteti i Prishtines. Lokali është i përshtatshëm per veprimtari të ndryshme dhe shitet me cmim prej 2000 euro per m2.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop Under Construction A2239

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
180 0 0 0

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme