Lokal në shitje 1050m2 në lagjen Arbëria - Dragodan

1,575,000 € Per Shitje Prishtinë-Arberi-Ahmet Krasniqi

Lokali gjendet në rrugën Ahmet Krasniqi, në lagjen Arbëria. Lokali ka sipërfaqe 1050m2 dhe aktualisht është i lëshuar me qira prej 5000 euro në muaj. Lokali shitet me cmim prej 1500 euro per m2, neto.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop Used A2269

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
1050 1050 0 0 1

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme