Lokal me qira 296m2 në lagjen Arbëria - Dragodan

1,776 € Per Qira Prishtinë-Arberi-Ahmet Krasniqi

Lokali gjendet në rrugën Ahmet Krasniqi në lagjen Arberia - Dragodan. Lokali ka sipërfaqe 290 m2, dy WC dhe një tarrace para saj. Lokali lëshohet me qira me cmim prej 1776 euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop Used A2272

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
296 296 0 0

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme