Objekt (depo)1.400m2 me qira ne magjistralen Prishtine - Ferizaj

4,200 € Per Qira Konjuh--Konjuh

Objekti gjendet ne Magjistralen Prishtine-Ferizaj i shtrire ne nje siperfaqe prej 1.400m2 dhe ka kete renditje: dy kate, kuzhine, kater zyre, depo dhe parking per 30 vetura. Objekti leshohet me qira me cmim prej 3euro per m2.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Commercial complex New A2278

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
1400 1400

Karakteristika

  • Orientimi: Lindje,Jug,Perëndim

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme