Lokal/Zyre me qira 400m2 në Mahallën e Muhaxherëve

2,200 € Per Qira Prishtinë--Mahalla e Muhaxhëreve

Lokali gjendet në Mahallën e Muhaxherëve në rrugën Bedri Shala. Objekti ndodhet ne perdhese dhe ka hapsire prej 400m2, ka kater hyrje, parking rrugor ne te dyja pjeset e lokalit, para dhe pas si dhe terasa nga te dyja anet. Lokali leshohet me qira me cmim prej 2.200 euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop Under Construction A2347

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
400 400 0 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje,Perëndim

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme