Dyqan me qira 2100m2 në qendër të Lipjanit

7 € Per Qira Lipjan--Tahir Sinani

Dyqani gjendet në rrugën Tahir Sinani në qendër të Lipjanit. Dyqani ka sipërfaqe prej 2.100m2 dhe leshohët me qira me cmim prej 7.00Euor për m2.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop New A2365

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
2100 2100 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Jug,Perëndim

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme