Zyre me qira me 3 njësi në lagjën Mati 1

500 € Per Qira Prishtinë-Mat 1-Rruga Muharrem Fejza

Zyra ndodhet në Rrugen B, zyra ka siperfaqe 89 m2 dhe ka 3 njësi, po ashtu ka 1 banjo, 1 wc dhe 1 ballkon. Zyra leshohet me qira me çmim prej 500 euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office New A2395

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
89 0 2 1 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Perëndim

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme