Shtëpi me qira me 4 dhoma gjumi ne lagjen Arbëria

1,100 € Per Qira Prishtinë-Arberi-rr Ahmet Krasniqi

Shtëpia gjendet në rrugën kryesore ne lagjen Arbëria, shtëpia ka 250m2 dhe ka këtë renditje 3 dhoma dite, 4 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 1 Wc, 2 Garazha.E gatshme per banim me super lokacion. Shtepia leshohet me qira me cmim 1100 euro ne muaj

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A2398

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
250 250 4 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë,Dru
  • Garazh: 2

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme