Shitet shtepia ne Sofali

530,000 € Per Shitje Prishtinë-Sofalia-Sofali

Shtepia gjendet ne Sofali e shtrire ne nje hapsire prej 3.5Ari. Shtepia ka 700 m2 dhe eshte extra e rregulluar, ajo ka dy hyrje dhe ne secilen e ka te organizuar mire kuzhinen dhomen e dites, dhomat e gjumit, banjot, depot ushqimore dhe poashtu dhomat tjera ndihmese. Ne te dy hyrjet ka kamina, jakuzzi, ngrohje qendrore dhe pishinen e mbyllur ne oborr i cili eshte extra i rregulluar. Shtepia shitet me cmim prej 530.000euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A1168

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
0 700 0 0

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme