Zyre me qira me 3 hapesira pune ne lagjen Arberia

350 € Per Qira Prishtinë-Arberi-

Zyra ndodhet ne lagjen Arberia ne afersi te Komunes se Re. Zyra ka hapesire 87m2 te ndara ne tri hapesira pune, banjo, WC, ballkon dhe garazhe. Zyra leshohen me qira me cmim 350 euro ne muaj dhe garazha 40 euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office New A2506

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
87 0 2 1 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme