Banesë me qira me 2 dhoma gjumi në Diamond Resident

1,100 € Për Qira Prishtinë--Diamond Resident

Banesa gjendet ne Hajvali ne kompleksin Diamond Resident ne katin e II. Banesa ka siperfaqe prej 140m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, ballkon dhe vendparkim. Banesa leshohet me qira me cmim prej 1100euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A1320

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
0 140 2 3

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme