Dyqan me qira ne Veternik

400 € Për Qira Prishtinë-Veternik-Veternik

Dyqani gjendet ne Veternik ne nje objekt te sapo ndertuar. Dyqani ka siperfaqe prej 70m2, dhe leshohet me qira me cmim prej 400euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop Used A1325

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
0 70 0 0

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme