Shtepi me qira ne lagjen e spitalit

1,000 € Për Qira Prishtinë--Holger Petersen

Shtepia gjendet ne lagjen e spitalin ne rrugen Holger Petersen e shtrire ne nje hapsire prej 3Ari. Shtepia ka siperfaqe prej 200m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, kater dhoma gjumi, dy banjo dhe ballkon. Shtepia leshohet me qira me cmim prej 1000euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A1332

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
0 200 4 2

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme