Shtepi ne shitje ne Taukbashqe

0 € Për Shitje Prishtinë--Nazim Gafurri

Shtepia gjendet ne Taukbashqe ne rrugen Nazim Gafurri e shtrire ne nje hapsire prej 3.5Ari. Shtepia ka siperfaqe prej 200m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, kater dhoma gjumi dhe dy banjo. Cmimi me marreveshje.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A1351

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
0 200 4 2

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme