Objekt me qira ne Mahallen e Muhaxhereve

1,200 € Për Qira Prishtinë-Mahalla e Muhaxhereve-Mahalla e Muhaxhereve

Objekti gjendet ne Mahallen e Muhaxhereve i shtrire ne nje siperfaqe prej 180m2. Objekti eshte ne afersi te parkut te qytetit dhe leshohet me qira me cmim prej 1.200euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop Used A1363

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
0 180 0 0

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme