Banesë me qira me 1 dhomë gjumi në Arbëri

330 € E dhënë me qira Prishtinë-Arberi-rr. Vicianum

Banesa gjendet në Rr.Vicianum në Arbëri . Banesa është në katin e shtatë dhe ka këtë rënditje, 1 dhomë dite, 1 kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 banjo dhe 1 ballkonë. Banesa lëshohet me qira me cmim prej 330 euro për muaj

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Rented Apartment Used A2549

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
57 0 1 1 7

Karakteristika

  • Orientimi: Perëndim,Veri

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme