Shtëpi me qira me 4 dhoma gjumi në Taslixhe

2,200 € Per Qira Prishtinë-Taslixhe-

Shtepia gjendet në lagjen Taslixhe dhe ka 3 kate. Shtëpia me sipërfaqe 380m2 ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 4 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 WC, depo, ballkon dhe vendparkim. Shtëpia lëshohet me qira me çmim 2,200 euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A2550

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
380 0 4 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë,Dru
  • Orientimi: Jug

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme