Shtëpi me qira me 7 dhoma gjumi në lagjen Veternik

1,500 € Per Qira Prishtinë-Veternik-Rr. Feim Morina

Shtëpia gjendet në lagjen Veternik dhe ka 3 kate. Shtëpia me sipërfaqe 465m2 ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 7 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 ballkona, 1 terrasë dhe 1 garazhë. Shtëpia lëshohet me qira me çmim 1,500 Euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A2588

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
465 0 7 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Air condition
  • Orientimi: Lindje,Perëndim
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme