Zyre me qira 270m2 në rrugën Ilaz Kodra

1,500 € Per Qira Prishtinë-Dardani-Ilaz Kodra

Zyret gjenden në Dardani në rrugën Ilaz Kodra në katin e dytë. Zyret kan sipërfaqe prej 270m2 dhe kan këtë renditje: kuzhinë, tetë njësi dhe dy banjo. Zyret lëshohen me qira me cmim prej 1500euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office Used A2591

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
270 270 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Kamera,Alarm zjarri,Air condition
  • Orientimi: Lindje,Perëndim,Veri

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme