Shtëpi modulare 58m2 për qira afatshkurtër dhe afatgjatë në Marigona Residence

150 € Per Qira Preoce-Marigona Residence-

Shtëpi modulare 58m2 për qira afatshkurtër dhe afatgjatë në Marigona Residence. Shtëpia ka këtë renditje: qëndrim ditor, kuzhina, banjo, dhoma e gjumit dhe terasa.Shtepia ka poashtu kaminin. Cmimi per nje natë është 150 euro

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House New A2599

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
58 58 1 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Air condition
  • Orientimi: Lindje,Perëndim

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme