Shtëpia në shitje 250m2 në lagjen Qëndresa

185,000 € Per Shitje Prishtinë-Veternik-Lagjja Qendresa

Shtëpia gjendet në lagjen Qëndresa dhe ka 2 kate me nënkulm. Shtëpia me sipërfaqe 250m2 ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 4 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 depo, 3 ballkona dhe vendparkim. Shtëpia shitet me çmim 185,000 Euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A2639

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
250 0 4 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë,Dru
  • Orientimi: Lindje,Perëndim

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme