Duplex në shitje 168m2 + 42.8m2 terrasë në Kulla Front

284,100 € Per Shitje Prishtinë-Mahalla e Muhaxhereve-

Duplex gjendet në lagjën e Muhaxherëve, në katin e 10 dhe 11. Duplex me sipërfaqe 168m2 dhe 42.8m2 terrasë ka këtë renditje: dhome dite me kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 3 banjo, 1 garderobë, 1 depo dhe terrasë. Duplex finalizohet në Mars 2022 dhe shitet me çmim 284,100 Euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A2654

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
168 0 3 3 10

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Alarm zjarri,Ashensor,Interfon

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme