Objekt afarist me qira 900m2

Cmimi sipas marrëveshjes Për Qira Çagllavicë - Prishtinë--

Objekti ndodhet ne magjistralen Prishtine - Ferizaj, ne rrugen kryesore. Objekti ka 900m2 dhe eshte i ndare ne 3 kate. Objekti eshte i pershtatshem per veprimtari te ndryshme.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Commercial complex Used A2698

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
900 --

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme