Shtëpi me qira me 3 dhoma gjumi në Arbëri

950 € Për Qira Prishtinë-Arberi-Vellezrit Rama

Shtëpia gjendet në lagjen Arbëria, ka 2 kate dhe kulmin. Shtëpia me sipërfaqe 175m2 ka këtë renditje: 1 dhomë dite me kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 WC, 1 ballkon, 1 terrasë dhe 1 vendparkim. Shtëpia lëshohet me qira me çmim 950 Euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A2846

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
175 0 3 2

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme