Shtëpi me qira 205m2 ne lagjën Chelsea Point

1,200 € Për Qira Bërnicë e epërme--

Shtëpia gjendët në lagjën Chelsea Point - Bernicë, e shtrirë në një hapësirë prej 3Ari. Shtëpia ka siperfaqe prej 205m2 dhe ka këtë renditje: dhome dite, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy banjo, një garderobë, një tualet, nje depo poashtu posedon garazh per 2 vetura. Shtëpia leshohet me qira me cmim prej 1200euro

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House New A2848

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
205 0 3 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë,Pelet
  • Orientimi: Lindje,Perëndim
  • Garazh: 1

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme