Lokal me qira 75 m² në Prime City - Veternik

400 € Për Qira Prishtinë-Prishtina e Re-

Lokali gjendet në lagjën Veternik me saktësisht në Kompleksin banesorë Prime City 01 . Lokali ka një hapësirë prej 75m² dhe lëshohet me qira me çmim prej 400 euro ne muaj .

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop New A2901

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
75 0 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Perëndim

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme