Objekt me qira 2700m2 në Veternik

15,000 € Për Qira Prishtinë-Veternik-

Objekti gjendet në Veternik, gjithsej ka 2700m2 hapësirë afariste dhe 1150m2 parking nëntokësorë. Objekti ka dy kate nga 1150m2 dhe kati i tretë 400m2. Objekti gjithashtu posedon vendparkim edhe në hapësirën e jashtme rreth 70-75 vendparkingje. Cmimi per qira është 15.000 euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Commercial complex Used A2903

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
2700 0 0 0

Karakteristika

  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Air condition

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme