Banesë në shitje 83m2 në lagjen Kalabria

91,300 € Për Shitje Prishtinë-Kalabri-

Banesa gjendet në lagjen Kalabria, në katin 4. Banesa me sipërfaqe 83m2 ka këtë renditje: dhome dite me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 depo dhe 1 ballkon. Banesa shitet me çmim 91,300 Euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A2905

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
83 0 2 2 4

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Alarm zjarri,Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme