Depo me qira 2000m2 ne lagjen Veternik

Cmimi sipas marrëveshjes Për Qira Prishtinë-Veternik-

Depo ndodhet në Veternik, perball Gorenjes. Depo ka 2000m2 dhe eshte e pozicionuar ne nje lokacion mjaft atraktiv dhe casje te menjehershme ne rruge kryesore.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Warehouse Used A2925

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
2000 0 0 0

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme