Shtëpi pushimi (vilë) në shitje Novobërdë

60,000 € Për Shitje Prekovc--Prekovc-Novobërdë

Shitet vila në Novobërdë -Prekoc e shtrirë në një hapsirë prej 4Ari dhe sipërfaqe prej 128m2. Vila shitet e papërfunduar me cmim prej 60.000euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Villa New A2966

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
128 128 0 0

Karakteristika

  • Orientimi: Jug,Perëndim

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme

Për Shitje
103,000 €
Banesë në shitje 88m2 në Kalabri
  • ID A3155
  • Sip88 m2
  • Dhoma gjumi 2
  • Garazh 1