Restaurant me qira 1100m2 në lagjen Prishtina e Re

6,000 € E dhënë me qira Prishtinë-Prishtina e Re-

Restauranti gjendet në lagjen Prishtina e Re dhe ka 2 kate. Restauranti ka sipërfaqe 800m2 të brendshme dhe 300m2 terrasë, e pajisur me ngrohje me pompë termike në dysheme. Ka 2 kuzhina, 4 banjo, dhomë të konferencave dhe takimeve të ndryshme, depo, garderobë të punëtorëve, vendparkim etj. Poashtu ka enterier të veçantë dhe investim cilësor në të gjitha elementet e nevojshme për një restauranti luksoz. Restauranti lëshohet me qira me çmim 6,000 Euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Rented Bar / Restaurant New A2983

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
1100 0 0 4

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Pompë termike
  • Paisje ekstra: Kamera,Alarm zjarri,Air condition

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme