Banes me qira 85 m² në Velani

Cmimi sipas marrëveshjes Për Qira Prishtinë-Velania-Rr. Isa Kastrati

Banesa gjendët në lagjën Velani me saktësisht në Kompleksin banesorë Puhiza 3. Banesa ka sipërfaqe prej 85m², 1 sallon me kuzhinë , 2 dhoma gjumi , 1 banjo, 1 toalet , 1 ballkon dhe nje depo. Banesa lëshohet me qira me çmim sipas marrëveshjës

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A2986

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
85 0 2 1 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje,Jug,Perëndim,Veri

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme