Zyre me qira me 3 njësi në Velani

400 € Për Qira Prishtinë-Velania-Rr. Isa Kastrati

Zyra gjendët në lagjën Velani me saktësisht në Kompleksin banesorë Puhiza 3. Zyra ka sipërfaqe prej 85m², 3 hapësia pune, 1 banjo, 1 toalet , 1 ballkon dhe nje depo. Banesa lëshohet me qira me çmim prej 400 euro per muaj .

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office New A2987

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
85 0 2 1 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje,Jug,Perëndim,Veri

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme