Zyre me qira 156m2 në lagjen Aktash

1,400 € Për Qira Prishtinë-Aktash-

Zyra gjendet në lagjen Aktash, në katin 1. Zyra me sipërfaqe 156m2 ka këtë renditje: 2 kuzhina, 5 hapësira pune, 3 banjo, 2 ballkona dhe 1 garazhë që është ekstra çmimit të qirasë. Ka ngrohje me sistem të rrymës me radiator, interfon dhe sistem të kabllimit të internetit në të gjitha hapësirat. Zyra lëshohet me qira me çmim 1,400 euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office Used A2992

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
156 -- 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme