Shtëpi në shitje 100m² në Ulqin

250,000 € Për Shitje Ulqin--Nova Mahala

Shtëpia gjendet në qendër të Ulqinit në lagjen Nova Mahala, e shtrirë në një hapësirë prej 4 ari, me sipërfaqe të brendshme 100m² dhe një shtëpi e vjetër me sipërfaqe 300m². Shtëpia 100m² ka këtë renditje: kati përdhesë ka dhomë dite, kuzhinë, tryezari, shpajz dhe 1 banjo, kati i parë: 3 dhoma gjumi dhe 1 banjo. Shtëpitë shiten me çmim 250,000 Euro

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A3041

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
100 -- 3 3 2

Karakteristika

  • Orientimi: Jug

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme