Lokal me qira 70m² në Arbëri

400 € Për Shitje Prishtinë-Arberi-

Lokali gjendet në lagjën Arbëria dhe ka hapësirë prej 70m². Lokali ka një WC dhe ka nxemje me Rrymë. Lokali lëshohet me qira me cmim 400 euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office Used A3045

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
70 0 0 0 0

Karakteristika

  • Paisje ekstra: Air condition
  • Orientimi: Lindje,Jug

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme

Për Shitje
103,000 €
Banesë në shitje 88m2 në Kalabri
  • ID A3155
  • Sip88 m2
  • Dhoma gjumi 2
  • Garazh 1