Lokal me qira 132m2 në lagjen Arbëria

1,320 € Për Qira Prishtinë-Arberi-Ferid Curri

Lokali ndodhet në rrugën Ferid Curri, në lagjen Arbëria. Lokali ka 132m2 dhe është i ndarë në dy hapësira pune dhe ka 2 banjo. Lokali lëshohet me qira me cmim prej 1320 euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop New A3052

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
132 0 0 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme

Për Shitje
103,000 €
Banesë në shitje 88m2 në Kalabri
  • ID A3155
  • Sip88 m2
  • Dhoma gjumi 2
  • Garazh 1