Lokal në shitje 86.9m2 në lagjen Bregu i Diellit

191,180 € Për Shitje Prishtinë-Bregu i Diellit-Gazmend Zajmi

Lokali gjendet në rrugën Gazmend Zajmi, në lagjen Bregu i Diellit. Lokali ka siperfaqe 86.9m2, me pamje në rrugën kryesore dhe është i gatshëm per veprimtari të ndryshme. Lokali shitet me cmim prej 191.180 euro, me Flete Poseduese.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop Used A3061

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
87 0 0 0

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme