Shtëpi me qira 230m2 në lagjen Sofalia

1,300 € Për Qira Prishtinë-Sofalia-

Shtëpia gjendet në lagjen Sofalia, në afërsi të parkut të Gërmisë. Shtëpia shtrihet në një trual 3 Ari me sipërfaqe 230m2 dhe ka këtë renditje: Në katin e parë sallonin me kuzhinë, dhomë gjumi dhe banjo. Ndërsa në katin e dytë ka 4 dhoma gjumi, banjo, dhe 2 ballkona. Shtëpia lëshohet me qira me cmim prej 1300 euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A3062

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
230 0 5 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme