Zyre me qira me 4 njësi në Kalabri

550 € Për Qira Prishtinë-Kalabri-

Zyre me qira 115m2 në Kalabri. Zyra gjendet në katin e parë dhe ka këtë renditje: 4 njësi pune, 2 banjo dhe ka ngrohjen qendrore me termokos. Zyra lëshohet me qira me cmim prej 550 euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office Used A3147

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
115 0 0 1 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Orientimi: Lindje,Veri

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme