Shtëpi me qira me 4 dhoma gjumi në Fshatin Amerikan

2,500 € Për Qira Prishtinë-Fshati Amerikan-

Shtëpia gjendet në Fshatin Amerikan, e shtrirë në 7 ari tokë dhe ka 3 kate. Shtëpia me sipërfaqe 325m2 ka këtë renditje: 2 dhoma dite, kuzhinë, 4 dhoma gjumi ku njëra prej tyre ka banjo brenda dhomës, 2 banjo, 1 WC, 1 depo, 2 ballkona, 1 bodrum, 1 garazhë, 1 kuzhinë verore dhe tarracë. Shtëpia ka sistemin për ftohje dhe ngrohje gjeo termike. Ka orientim jug-lindje dhe lëshohet me qira me çmim 2,500 Euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A3152

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
325 0 4 2

Karakteristika

  • Paisje ekstra: Air condition
  • Orientimi: Lindje,Jug
  • Garazh: 1

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme