Zyre me qira me 4 njësi në Qendër

1,000 € Për Qira Prishtinë-Qendër-Garibaldi

Zyre me qira 100m2 në Qendër me 4 njësi pune. Zyra gjendët në katin e 1-rë dhe ka këtë renditje: 4 njësi pune dhe 1 toalet. Zyra lëshohet me qira me cmim prej 1000 euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office New A3154

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
100 0 0 0 1

Karakteristika

  • Paisje ekstra: Air condition

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme