Banesë me qira me 2 dhoma gjumi në Tophane

550 € Për Qira Prishtinë-Tophane-

Banesë me qira 84m2 në Tophane (me saktësishtë afer Xhamisë së Tophanes ). Banesa ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 toalet si dhe 1 terasë . Banesa leshohet me qira prej 550 euro për muaj .

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A3210

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
84 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Air condition
  • Orientimi: Lindje,Veri

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme