Penthouse në shitje 190m2 + 40m2 në Qendër

295,000 € Për Shitje Prishtinë-Qendër-

Penthouse gjendet në Qendër, saktësisht tek Parku i Qytetit. Penthouse në katin 13, me sipërfaqe 190m2 të brendshëm dhe 40m2 terrasë ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 5 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 WC, 1 depo, 1 ballkon dhe terrasë 50m2. Ka ngrohje me rrymë në dysheme dhe orientim jug-perendim. Objekti ka fasadë ventiluse, sigurim përmes kamerave dhe poashtu ashensor me gjenerator. Penthouse shitet me çmim 295,000 Euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Penthouse New A3211

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
232 0 5 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Alarm zjarri,Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Jug,Perëndim

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme