Penthouse me qira 184m2 + 130m2 tarrasë në lagjen Arbëria

1,700 € Për Qira Prishtinë-Arberi-

Penthouse gjendet në lagjen Arbëria, në rrugë kryesore. Penthouse me sipërfaqe të brendshme 184m2 + 130m2 tarrasë ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 depo dhe tarrasë. Penthouse ka pamje drejt qendrës të qytetit, ngrohje me rrymë dhe mund të lëshohet me qira edhe për zyre. Penthouse lëshohet me qira me çmim 1,700 Euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Penthouse New A3212

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
184 0 3 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Alarm zjarri,Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Lindje,Jug,Perëndim

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme